Ośrodek Czyszczenia i Malowania Sekcji (OCM)

Oferta usług w OCM obejmuje:

  • wynajmowanie komór do czyszczenia strumieniowego śrutem staliwnym,
  • wynajmowanie komór do malowania hydrodynamicznego w wentylowanych i podgrzewanych komorach malarskich

Ośrodek do czyszczenia i malowania sekcji składa się z następujących komór:

Nazwa obiektuDługość [m]Szerokość bramy [m]Wysokość bramy [m]
Komora śrutownicza 136 16,514,4
Komora śrutownicza 236 1714,4
Komora śrutownicza 329,614,910,9
Komora malarska 13016,514,2
Komora malarska 23016,514,2
Komora malarska 33016,514,2
Komora malarska 43014,79
Komora malarska 53014,79
Komora malarska 63014,79
Komora konserwacji drobnych elementów5,533,5

Łączna powierzchnia ośrodka OCM to ok. 13200 m2 zadaszonej powierzchni. Wszystkie komory technologiczne wyposażone są w automatyczne systemy sterowania, kontroli i regulacji parametrów środowiska pracy (temperatura, wilgotność, stężenie czynników niebezpiecznych) oraz system utylizacji szkodliwych oparów.

Ośrodek czyszczenia i malowania jest wyspecjalizowany do wykonywania prac antykorozyjnych w zakresie czyszczenia strumieniowego śrutem staliwnym i malowania hydrodynamicznego. OCM posiada system monitorowania stężeń i przeciwpożarowy system zabezpieczający procesy technologiczne. Zasilanie komór w sprężone powietrze jest realizowane z lokalnej sprężarkowni . Ośrodek zapewnia hermetyczność i czystość wykonywanych procesów technologicznych. Stwarza przyjazne i bezpieczne warunki aplikacji oraz ochrony środowiska zewnętrznego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Osoba kontaktowa

Zbigniew
Szyca
+48 605 669 980 Telefon kontaktowy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Osoba kontaktowa

Dział
Handlowy
sales@stoczniawulkan.pl Telefon kontaktowy

Kontakt

Szukasz idealnego miejsca dla Twojego biznesu? Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności