Skontaktuj się z nami

Stocznia Szczecińska „Wulkan” sp. z o.o.

ul. Antosiewicza 1
71-642 Szczecin

Numery identyfikacyjne

KRS: 0000483523
NIP: 7010401218
REGON: 146944328
BDO: 000001361

Kapitał zakładowy

102 079 750 PLN

XIII Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum.

Działy

Skontaktuj się z wybranym działem

Sekretariat
(pon. – pt: 07:30-15:30)

Małgorzata Kozłowska

91 810 29 00
sekretariat@stoczniawulkan.pl

Pełnomocnik Zarządu
ds. Technicznych i Produkcji

dr inż. Adam Krzemiński

91 810 29 00
akrzeminski@stoczniawulkan.pl

Kierownik Działu
Zarządzania Majątkiem

Grzegorz Bisek

91 810 29 05
gbisek@stoczniawulkan.pl

Specjalista ds.
Obsługi Umów

Mariusz Pilewski

91 810 29 21
mpilewski@stoczniawulkan.pl

Główny Specjalista
ds. Handlowych

Waldemar Majewski

91 810 29 67
wmajewski@stoczniawulkan.pl

Dyspozytor

Waldemar Zakrzewski

91 810 29 41
wzakrzewski@stoczniawulkan.pl

Specjalista
ds. BHP

Ryszard Makaś

91 810 29 71
rmakas@stoczniawulkan.pl

Główny
Energetyk

Adam Guzowski

91 810 29 08
aguzowski@stoczniawulkan.pl

Dyrektor
Techniczno-Handlowy

Stanisław Kocon

91 810 29 03
skocon@stoczniawulkan.pl

Dyrektor
Produkcji

Henryk Pająk

91 810 29 07
hpajak@stoczniawulkan.pl

Kierownik
Centrum Obróbki Stali

Zbigniew Lewczuk

91 810 29 13
zlewczuk@stoczniawulkan.pl

Kierownik
Transportu i Logistyki

Marek Zubiel

91 810 29 14
mzubiel@stoczniawulkan.pl

Kierownik
Biura Zarządu

Agata Dudek

91 810 29 30
adudek@stoczniawulkan.pl

Biuro
Komunikacji

Katarzyna Ansen-Mrowińska

91 810 29 36
hpkansen@stoczniawulkan.pl

Kierownik
Biura Kadr i Płac

Kornela Pietrala

91 810 29 25
kpietrala@stoczniawulkan.pl

Specjalista
ds. Księgowości

Anna Bielecka

91 810 29 12
abielecka@stoczniawulkan.pl

Wpłaty kaucyjne
na przepustki magnetyczne

PKO BP: 86 1020 4027 0000 1602 1385 2613

Napisz do nas

Formularz kontaktowy






    Mapa dojazdu

    Nasza lokalizacja

    Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności