9 czerwca, 2022 Autor: Katarzyna Ansen-Mrowińska

Jesteśmy na targach Posidonia 2022!

Wróc do listy aktualności

Nasi przedstawiciele przebywają obecnie na targach Posidonia 2022 , czyli największych targach branży morskiej na świecie. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Stoczni Szczecińskiej „Wulkan” ! Posidonia 2022 to coś więcej niż tylko wystawcy, to również konferencje i seminaria na wysokim poziomie z dyskusjami i debatami.

Uczestnictwo w tego typu wydarzeniach jest szczególnie wartościowym doświadczeniem, które pozwala na budowanie długofalowych i wartościowych relacji z partnerami biznesowymi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Po trzech latach powróciły odbywające się w Atenach w dniach 06-10 czerwca 2022r. , największe na świecie targi branży morskiej Posidonia.

Zainteresowanie jest ogromne, a potencjał biznesowy wyraźnie wzrasta z każdym dniem.

W dniu dzisiejszym przedstawiciele Stoczni Szczecińskiej „Wulkan” mieli przyjemność gościć na swoim stanowisku Ambasadora Polski w Grecji – Pana Artura Lomparta.

Dyskusja była bardzo konstruktywna i pozwoliła spojrzeć z nadzieją na rozwój polskiej branży stoczniowej na rynku greckim.

Cieszymy się z tego, jak liczne zainteresowanie wzbudza nasze stoisko wśród potencjalnych Kontrahentów.

Nasza załoga dokłada wszelkich starań, by móc sprostać wszelkim zapytaniom, nawet tym najbardziej wymagającym i nietypowym. Czekamy na Was!

Kontakt

Szukasz idealnego miejsca dla Twojego biznesu? Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności